۱۳۹۳/۰۲/۲۱

طرح مکمل برای خانه‌های‌خالی

در صورت تصویب، شهرداری تهران در «اخذ مالیات» و «کسب درآمد» از آپارتمان‌های خالی شریک وزارت اقتصاد می‌شود
۱۳۹۳/۰۲/۲۱

درخواست قضایی برای تملک املاک فرسوده

تمایل برخی دستگاه‌های مسوول نوسازی به تعریف پروژه‌های تجاری در بافت و کسب‌ درآمد از این محل باعث شده هدف اصلی که همان تغییر چهره مسکونی بافت فرسوده است، تحت تاثیر قرار بگیرد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۱

همدان، پردیس، سمنان نامزدهای انتقال پایتخت؟

گروه مسکن:رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از مطرح شدن سه شهر همدان، سمنان و پردیس به عنوان نامزدهای احتمالی انتقال پایتخت سیاسی خبر داد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۱

صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان راه اندازی می شود

تهران - ایرنا - مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: به منظور برنامه ریزی مناسب برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده، صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان طی 90 روز آینده راه اندازی می شود.
۱۳۹۳/۰۲/۲۱

وزیر راه و شهرسازی از افزایش عرضه اوراق مشارکت مسکن به بازار خبر داد

تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت اوراق مشارکت مسکن، میزان عرضه آن به بازار افزایش می یابد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۱

پیچیدگی نظام ساخت و سازها وضعیت معماری را نگران کننده کرده است

تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: پیچیدگی نظام ساخت و سازها در کشور وضعیت معماری شهرها را بسیار نگران کننده کرده است.
۱۳۹۳/۰۲/۲۱

بیش از دو میلیون واحد آسیب پذیر در روستا های کشور نیازمند نوسازی است

تهران - ایرنا - معاون امور بازسازی و بهسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: دو میلیون و 300 هزار واحد آسیب پذیر در روستا های کشور نیازمند نوسازی است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۸

دلار پتروشیمی‌ها در راه بازار

گروه بازار پول: خبرها حکایت از توافق چند وزارتخانه دولتی با پتروشیمی‌ها برای تقویت ورودی ارز در بازار آزاد دارد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۸

اختلال در مدار بازار مسکن؟

دنیای اقتصاد: تحرکات برخی دلالان مسکن در بالا‌بردن «قیمت‌پیشنهادی» فایل‌های فروش، میانگین ارزش آپارتمان‌ در تهران را از مدار کاهشی ماه‌‌های اخیر خارج کرده
۱۳۹۳/۰۲/۱۸

پیش‌بینی طنزآلود از قیمت مسکن!

گروه مسکن: رئیس یکی از تشکل‌های انبوه‌سازی دو روز پیش در مصاحبه با یکی از سایت‌های خبری نسبت به افزایش 300 درصدی قیمت مسکن در جریان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها هشدار داد!
۱۳۹۳/۰۲/۱۸

پیامدهای منفی مسکن مهر تشریح شد

فزایش حجم نقدینگی و فشارهای تورمی ناشی از اجرای طرح مسکن مهر، تشدید نوسان در بازار دارایی‌ها به ویژه بازار ارز، تخریب ترازنامه بانک مرکزی و کاهش منابع مالی در اختیار سایر بخش‌های اقتصادی
۱۳۹۳/۰۲/۱۸

اصلاح قوانین دست و پاگیر سرمایه گذاری، روی میز کمیته ای متشکل از سه قوه

تهران - ایرنا - معاون حقوقی رییس جمهوری اعلام کرد: کمیته ماده 76 متشکل از نمایندگانی از قوای سه گانه کشور، بررسی و اصلاح قوانین دست و پاگیر سرمایه گذاری را در دستور کار خود قرار داده است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۷

بُعد «رانت» در تخلفات‌ساختمانی

بررسی‌های شورای‌شهر تهران درباره منشا تخلفات ساختمانی نشان می‌دهد
۱۳۹۳/۰۲/۱۷

وام خرید مسکن در اوج قیمت

قیمت اوراق تسهیلات خرید مسکن در 45 روز اخیر 48 درصد افزایش یافته و هزینه وام 45 میلیون تومانی را برای خریداران مسکن به 8 میلیون و 200 هزار تومان رسانده است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۷

روزانه پنج نفر در کارگاههای ساختمانی کشور جان خود را از دست می دهند

شیراز- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی و ساختمان کشور گفت: روزانه پنج نفر در کارگاه های ساختمانی کشور جان خود را از دست می دهند،
۱۳۹۳/۰۲/۱۷

مجلس امروز عملکرد وزیر راه وشهرسازی را تائید کرد /بررسی پنج ماده از قانون نظام مهندسی

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور امروز عباس آخوندی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با رای امروز به اظهارات وزیر راه وشهرسازی عملکرد این وزارتخانه را تائید کرد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۷

مدیران عامل شهرهای جدید ایران در شهرجدید صدرا گردهم آمدند

مدیران عامل شهرهای جدید ایران با هدف بررسی فرصتهای سرمایه گذاری و گرهگشایی از مشکلات طرحهای مسکن مهر در این مناطق روز چهارشنبه در شهرجدید صدرا در مجاورت کلانشهر شیراز گردهم آمدند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

محتشم رییس انجمن انبوه‌سازان استان تهران شد

برگزیدگان انتخابات انبوه‌سازان استان تهران طی یک انتخابات داخلی، رییس، نایب رییس، دبیر، خزانه دار، منشی و اعضای هیئت مدیره انجمن را انتخاب کردند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

افتتاح آزاد‌راه قم – گرمسار برای سفرهای تابستانی

معاون ساخت و توسعه آزاد‌راه‌ها اعلام کرد: فاز اول آزاد‌راه حرم تا حرم (قم تا گرمسار) برای تعطیلات تابستانی زیر بار ترافیک می‌رود.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

مدافع حقوق تک تک خریداران مسکن مهر هستم/ بانک مرکزی هفته‌ای 110 میلیارد تومان به مسکن مهر می‌دهد

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه کوچکترین توقفی در امر مسکن مهر نبوده و پاسخگوی تعهدات مسکن مهر هستم، گفت: بنده خود را جای خریداران مسکن مهر می گذارم و مدافع حقوق تک تک خریداران مسکن مهر هستم.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

شورای پول و اعتبار دستور افزایش وام مسکن مهر را صادر کند

وزارت راه و شهرسازی این افزایش را تصویب کرده‌اند اما به دلیل کم‌کاری شورای پول و اعتبار و عدم تصویب آن‌ها تا کنون این امر محقق نشده است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

شرط حذف «عوارض متفرقه» در ساخت‌وساز

فقط درخواست تراکم اضافه‌تر از سقف طرح تفصیلی، مشمول پرداخت عوارض متفرقه می‌شود
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

ملاحظه‌های دولت در مسکن‌مهر

گروه مسکن: بدون تردید، طرح مسکن مهر یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌هایی است که تاکنون در سطح ملی اجرا شده است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

عیار املاک‌کلنگی بالا رفت؟

گروه مسکن، مهدیس فرقانی: طبق گفته بنگاهداران فعال در مناطق مختلف تهران، املاک کلنگی چند هفته‌ای است که با نوسان قیمت رو به رو شده است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

منشا ناهنجاری‌های فرهنگی در شهرها

عباس آخوندی در جلسه‌ای که با حضور علی اکبر ولایتی در دبیرخانه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با موضوع، «معماری ایرانی – اسلامی» برگزار شد، اعلام کرد:
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

مذاکرات گسترده اقتصادی آمریکایی ها و اروپایی ها در تهران

رادیو فرانسه در گزارشی با موضوع تحولات اقتصادی ایران، گسترش تجارت بین المللی با جمهوری اسلامی و همکاری های صنعتی غرب، مداکرات در حال انجام بین تهران و شرکت های آمریکایی و غربی را گسترده خواند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶

اعطای تسهیلات برای اسقاط خودروهای فرسوده تا سقف 200 میلیون ریال

ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و بانک صادرات تفاهم نامه ای امضا کردند که بر اساس آن برای خروج خودروهای فرسوده، تاکسی و سواری تا سقف 200 میلیون ریال تسهیلات داده می شود.
۱۳۹۳/۰۲/۱۵

تکان‌ بورس به «مسکن» می‌رسد؟

دو تحلیلگر اقتصادی: چشم‌انداز مثبت بازار سهام و تحریک‌پذیر نبودن بازار ملک، جریان نقدینگی را تغییر نمی‌دهد
۱۳۹۳/۰۲/۱۵

زمان و مکان اجرای «مسکن‌اجتماعی» اعلام شد

گروه مسکن- فرید قدیری: معاون امور مسکن وزارت راه‌وشهرسازی که پست اجرایی را به حضور تمام‌وقت در دانشگاه ترجیح داده و به تازگی در این سمت مشغول به‌کار شده است،
۱۳۹۳/۰۲/۱۵

نحوه استخدام و میزان درآمد مشاوران‌املاک

گروه مسکن – مهدیس فرقانی: این روزها درآمدهای میلیونی برای مشاوران فعال در برخی از بنگاه‌های املاک، امری کاملا بدیهی است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

عضوکمیسیون عمران مجلس: نظارت جدی بر حوزه مسکن ضروری است

اکنون، وضعیت مسکن در حالت رکود است و برای ایجاد تحولات در قیمت مسکن باید از حالت رکود خارج شود، زیرا اجرای فاز دوم هدفمندی ارتباط مستقیمی با افزایش قیمت ها در حوزه مسکن دارد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

دستورالعمل جدید افزایش مجدد قیمت مسکن مهر

دستورالعمل جدیدی برای افزایش قیمت مسکن مهر در حال بررسی است که بر اساس آن دو دستورالعمل قبلی فسخ می شود و طبق دستورالعمل سوم قیمت هر واحد محاسبه و اعلام خواهد شد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

تعامل راه حل مشکلات مسکن مهر است ‌

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن گفت: تنها راه حل مشکلات مسکن مهر، تعامل است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

معاون آخوندی خواستار افزایش وام 35 میلیونی خرید مسکن شد/ اجاره‌نشینان افزایش یافتند

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه اولویت اول این وزارتخانه تکمیل مسکن مهر و رفع مشکلات آن است، گفت: یک میلیون و 200 هزار کمبود انباشته مسکن از سال‌های گذشته داریم
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

پروژه‌های قدیمی بخش مسکن امسال تعیین تکلیف می‌شوند

در مراکز استانها و بر حسب نیاز در شهرهای مختلف هر استان با تشکیل هیأت مدیره با رعایت قوانین و مقررات مربوط در زمینه زمین و مسکن در محدوده و حریم شهرها برنامه های مختلف اجرا می شود.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

تاکید وزیر راه و شهرسازی بر جایگزینی رویه های بتنی با آسفالت

ویه‌های بتنی هم از لحاظ کیفیت مطلوب‌تر از رویه‌های آسفالتی هستند و هم 2 برابر آن‌ها عمر مفید دارند همچنین به دلیل افزایش قیمت قیر و مازاد تولید سیمان این تغییر رویکرد مورد توجه قرار گرفته است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

احداث مترو در شهرهای جدید قطعی است

در حال هماهنگی با بانک مرکزی برای اختصاص مقدار زیادی از اعتبارات پیش‌بینی شده در بخش مسکن به نوسازی و بازسازی خانه های درون بافت‌های تاریخی هستیم.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

طرح ویژه برای زمین‌های شمال

دنیای اقتصاد: مقابله با پدیده «ویلاسازی در جنگل‌های شمال» به‌عنوان یکی از اولویت‌های کاری امسال شورای عالی شهرسازی و معماری کشور، در دستور کار معاون وزیر راه‌وشهرسازی قرار گرفته
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

پروژه‌های ساختمانی نهادها و آقازاده‌ها زیر ذره بین

گروه مسکن:رئیس شورای شهر تهران از لغو مجوزهایی که به استناد آنها متخلفان ساختمانی امکان دور زدن قوانین را پیدا می‌کنند خبر داد
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

کمبودهای طرح مجلس برای «انتقال پایتخت»

محمد نظری‌زاده: طرح مشهور به انتقال پایتخت که کلیات آن در دی‌ماه سال گذشته به تصویب نمایندگان محترم مجلس رسید به‌زودی جهت بررسی جزئیات و تصویب نهایی مجددا در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

کاربری اراضی شمال غرب میدان ونک از تجاری به فضای سبز تغییر کرد

شورایعالی شهرسازی و معماری ضمن لغو مصوبه شماره 484 کمیسیون ماده 5 شهر تهران در زمینه تغییر کاربری پلاک های ثبتی واقع در شمال غرب میدان ونک
۱۳۹۳/۰۲/۱۴

منابع ارزی چگونه «آتش» زده شد؟

ارزش برابری ارزهای خارجی در دولت دهم ناگهان از حدود یازده هزار ریال مسیر رشدی تا بیش از سه برابر را پیمود و اقتصاد کشور را به حالت نیمه تعطیل فرو برد
۱۳۹۳/۰۲/۱۱

رئیس‌جمهور خبرداد سرمایه‌گذاران در راه ایران

رئیس‌جمهوری در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم به تبیین برنامه‌ها و اهداف و دستاوردهای دولت در عرصه اقتصادی، سیاست داخلی و خارجی، اجتماعی و فرهنگی پرداخت.
۱۳۹۳/۰۲/۱۱

«دنیای اقتصاد» بررسی می‌کند فرمول فروش اعتباری مسکن

نظر وزارت راه و شهرسازی درباره طرح لیزینگ مسکن اعلام شد تجربه جهانی «خرید اعتباری» مسکن «لیزینگ» حداقل معادل سه برابر سقف فعلی وام خرید مسکن، سرویس اعتباری ارائه می‌کند
۱۳۹۳/۰۲/۱۱

تحلیل رئیس مرکز تحقیقات مسکن از نحوه اثرگذاری «فاز دوم هدفمندی» کم‌فروشی در ساختمان تشدید می‌شود؟

گروه مسکن – هاجر شادمانی: معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس مرکز تحقیقات مسکن نسبت به تاثیر هدفمندی یارانه‌ها بر نرخ مصالح و قیمت تمام شده ساختمان، هشدار داد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۱

خاتمه ماموریت مپسا در صنعتی‌سازی

مدیرعامل شرکت مپسا در همایش صنعتی‌سازی مسکن اعلام کرد: هم‌اکنون در تحقق اهداف از پیش‌تعیین شده به پایان مسیر اجرا رسیده است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۰

سپرده بانکی بیش از یک سال حذف شد

همه بانک ها به یک تفاهم رسیدند که از این پس سپرده بالای یک سال پذیرفته نشود و سود 22 درصد برای این نوع سپرده ها تعیین شود.
۱۳۹۳/۰۲/۱۰

روحانی:تورم به حدود 34 درصد کاهش یافت/به وعده هایم به مردم وفادارم/ به مذاکرات بدبین نیستم

طبق اعلام بانک مرکزی تا پایان سال، تورم به حدود 34 درصد رسید و طبق آمار مرکز آمار این رقم به 32 درصد کاهش یافت.
۱۳۹۳/۰۲/۱۰

خرسندی ملی از حذف تحریم ها و اقلیت عصبانی

تهران - ایرنا - حسن روحانی خطاب به ایرانیان گفت که مردم از برداشته شدن تحریم ها خرسندند، ولی اقلیت ناچیزی هم عصبانی هستند، زیرا از این کار لطمه می خورند و در گذشته سوء استفاده کردند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۰

بانک مرکزی فرمول جدید را ابلاغ کرد کاهش نرخ سود سپرده‌ها

دنیای اقتصاد- بانک مرکزی با ارسال نامه‌ای به شبکه بانکی، توافق اخیر بانک‌ها و موسسات اعتباری در زمینه «کاهش سقف نرخ‌های سود سپرده» را به‌طور رسمی ابلاغ کرد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۰

در نشست پارلمان بخش خصوصی مطرح شد سه ضلعی خروج از رکود

نسخه عملیاتی آل‌اسحاق برای درمان رکود پس از مهار نسبی تورم برای دولتمردان، استفاده از سه محرک «مسکن»، «صرفه‌جویی انرژی» و «صادرات با ارزش افزوده» بود.
۱۳۹۳/۰۲/۱۰

قلی‌خسروی در گفت‌وگو با ایسنا تشریح کرد علت کاهش خرید خانه و افزایش اجاره‌نشینی

به دلیل بالا بودن قیمت خانه و کاهش قدرت خرید مردم، تقاضا برای اجاره مسکن بالا رفته است.
۱۳۹۳/۰۲/۱۰

مقاومت در فروش خانه‌‌های ‌سازمانی

خانه‌داری دستگاه‌های دولتی برخلاف قانون مصوب سال88 ادامه دارد
۱۳۹۳/۰۲/۱۰

ورود آخوندی به پرونده تعاونی‌های مسکن مهر

۱۳۹۳/۰۲/۰۸

استعفای رئیس دولت کره جنوبی به‌دنبال غرق کشتی مسافربری

با استعفای نخست‌وزیر کره‌جنوبی رقم خورد
۱۳۹۳/۰۲/۰۸

قاعده جدید ساخت‌وساز

دنیای اقتصاد- رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با بیان اینکه در صدور پروانه‌های ساختمانی سال 93 رعایت حداقل 5 رویکرد جدید، اجباری شده است، گفت:
۱۳۹۳/۰۲/۰۸

ترس سرمایه‌گذاران از شهر شلوغ

دنیای اقتصاد- علی لاریجانی، رئیس مجلس، دیروز به همراه دیگر مقامات بلندپایه قوه مقننه با انتقاد از برهم زدن آرامش سیاسی کشور ازسوی برخی افراد،
۱۳۹۳/۰۲/۰۸

تاثیر سه‌جانبه هدفمندی در ساخت‌وساز

ئیس کمیسیون عمران مجلس ضمن هشدار در مورد نقش دولت در جلوگیری از افزایش قیمت مصالح ساختمانی گفت:
۱۳۹۳/۰۲/۰۸

تفاهم دو وزارتخانه برای بافت فرسوده

درحالی که وزارت راه‌وشهرسازی برای نوسازی بافت‌های فرسوده شهری هم‌اکنون با شهرداری‌ها در حال تعامل است، معاون این وزارتخانه از تفاهم تازه با وزارت کشور در این زمینه خبر داد.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

افزایش 50 تا 130 هزار تومانی قیمت مسکن مهر پردیس/ پروژه‌ای متوقف نیست

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از افزایش 50 تا 130 هزار تومانی قیمت هر متر مربع مسکن مهر پردیس خبر داد و گفت: پروژه های مسکن مهر در این شهر متوقف نیست.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

اعتبار 200 میلیارد تومانی برای پروژه‌ای که 4 سال قبل افتتاح شد!

گروه اقتصادی: در حالی هفته گذشته اعلام شد که خط آهن بم - زاهدان نیاز به 200 میلیارد تومان اعتبار دارد که 4 سال پیش این پروژه به بهره برداری رسیده بود.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

جود پتانسیل افزایش 100 درصدی نرخ مسکن در بازار

ورود متقاضی موثر به بازار مسکن در هر دوره‌ای که اتفاق می‌افتد افزایش قیمت را به همراه دارد که با مطالعات انجام شده ورود چنین متقاضیانی به سوی مسکن پیش‌بینی شده است.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

تصمیم دولت در استفاده از اعتبارات فایناس و بودجه‌های ملی برای انجام پروژه‌های بزرگ

تسریع در اجرای پروژه های بزرگ راهسازی گیلان، به ویژه 11 کیلومتر باقی مانده آزاد راه و راه آهن در دستور کار است.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

صدور مجوز فروش 2000 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای راه‌سازی

در محور شرق راه اصلی بندر چابهار پس از گذر از مرز پاکستان و افغانستان به آسیای میانه وصل می‌شود و این مسیر می‌تواند در توسعه ترانزیت کشور نقش مهمی ایفا کند.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

رونق اقتصاد با تحریک مسکن

معاون اسبق وزارت مسکن، حداقل زمان قابل پیش‌بینی برای ظهور رونق را ابتدای نیمه‌دوم سال عنوان می‌کند و با احتساب چهار عامل بیرونی اثرگذار بر تعیین مسیر بازار قیمت مسکن می‌گوید:
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

ارزانی مسکن با «علامت تعجب»!

گروه مسکن – مهدیس فرقانی: این‌طور که از شواهد حاکم بر بازار معاملات مسکن مشخص است هنوز قیمت‌های جدید از سوی فروشنده‌ها به بازار فروش عرضه نشده است.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

افزایش تخلفات ملکی با اکتفا به سند عادی

http://www.donya-e-eqtesad.com/news/796962/
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

این «وام خرید مسکن» اصلا وام نیست

رئیس کمیسیون تخصصی املاک می‌گوید:
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

تحویل مسکن‌مهر با مدل «رقابت»

گروه مسکن- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند برای رفع چالش «فقر منابع نقدی» در پروژه‌های مسکن‌مهر که به علت عدم همکاری پیش‌خریداران در پرداخت سهم آورده‌نقدی‌شان، به وجود آمده است، دستور استفاده از مدل
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

معاون وزیر راه: 52 درصد از راه های روستایی کشور آسفالته است

تهران - ایرنا - معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی گفت: از 195 هزار کیلومتر راه روستایی، هم اکنون 52 درصد از این راهها آسفالته است.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

3944 کارگاه در زمینه فعالیت های حمل و نقل هوایی در کشور فعال بودند

تهران - ایرنا- مرکز آمار ایران اعلام کرد: در سال 91 تعداد 3944 کارگاه در کل کشور در زمینه کارگاه های دارای فعالیت های کمکی حمل ونقل هوایی، گشت های مسافرتی و کاروان های زیارتی در کشور مشغول بوده است.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

517 شهر در آستانه تنش آبی قرار دارند

مشهد - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: 517 شهر در سطح کشور امسال در آستانه تنش آبی هستند.
۱۳۹۳/۰۲/۰۱

هزار و 24 واحد مسکن مهر در خراسان رضوی افتتاح شد

مشهد - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی از افتتاح هزار و 24 واحد مسکن مهر در بیش از 10 شهر زیر 25 هزار نفر جمعیت این استان به مناسب سالروز تاسیس این نهاد خبر داد.
دیوار بتنی پیش‌ساخته مدل 11
كاوه بتن
 
تایل ساده
كناف ايران
 
لوله صنعتی گالوانیزه با ابعاد 76mm
لوله و پروفيل ساوه
 
مینا مشکی گرانیتی Polished Series
سینا کاشی
 
شیر هوای اتوماتیک تک روزنه PN-16 - بزرگ
شيرآلات صنعتی سام
بيمه ايران نمايندگی محارم
فهرست اخبار
آرشيو اسفند ماه سال 1397آرشيو دی ماه سال 1397آرشيو مهر ماه سال 1397آرشيو خرداد ماه سال 1397آرشيو ارديبهشت ماه سال 1397آرشيو فروردين ماه سال 1397آرشيو اسفند ماه سال 1396آرشيو مرداد ماه سال 1396آرشيو خرداد ماه سال 1396آرشيو فروردين ماه سال 1396آرشيو دی ماه سال 1395آرشيو آذر ماه سال 1395آرشيو آبان ماه سال 1395آرشيو مرداد ماه سال 1395آرشيو تير ماه سال 1395آرشيو خرداد ماه سال 1395آرشيو ارديبهشت ماه سال 1395آرشيو بهمن ماه سال 1394آرشيو مهر ماه سال 1394آرشيو شهريور ماه سال 1394آرشيو مرداد ماه سال 1394آرشيو تير ماه سال 1394آرشيو خرداد ماه سال 1394آرشيو ارديبهشت ماه سال 1394آرشيو فروردين ماه سال 1394آرشيو اسفند ماه سال 1393آرشيو بهمن ماه سال 1393آرشيو دی ماه سال 1393آرشيو آذر ماه سال 1393آرشيو آبان ماه سال 1393آرشيو تير ماه سال 1393آرشيو ارديبهشت ماه سال 1393آرشيو فروردين ماه سال 1393آرشيو اسفند ماه سال 1392آرشيو بهمن ماه سال 1392آرشيو آبان ماه سال 1392آرشيو مهر ماه سال 1392آرشيو شهريور ماه سال 1392آرشيو مرداد ماه سال 1392آرشيو تير ماه سال 1392آرشيو خرداد ماه سال 1392
كليه حقوق اين سايت مربوط به بازار مصالح و مسكن محارم می‌باشد.  Copyright © 2024 B3m Co. All rights reserved.