۱۳۹۵/۰۸/۲۶

آغاز اجرای آزمایشی طرح پیش‌فروش مسکن/واریز مبالغ به حساب امانی

مدیرعامل بانک‌مسکن از آغاز آزمایشی اجرای طرح پیش‌فروش با همکاری دو انبوه‌ساز خبر داد و گفت:پیش‌خریدار با توجه به پیشرفت کار، مبالغی را به حساب امانی بانک مسکن واریز می‌کند.
۱۳۹۵/۰۸/۲۶

۷۵ درصد اقتصاد در بخش دولتی است

به گفته رئیس اتاق تعاون ایران با اشاره به اینکه یکی از معضلات کشور دولتی بودن اقتصاد است گفت که ۷۵ درصد اقتصاد در بخش دولتی است.
۱۳۹۵/۰۸/۲۶

نقشه انتقال تهران به عمق

بررسی‌های یک گروه از استادان شهرساز نشان می‌دهد فضای زیرسطحی پایتخت می‌تواند با اجرای نقشه 10 ضابطه‌ای، در خدمت عموم شهروندان قرار بگیرد و از حفاری و گودبرداری‌های پرخطر رفع تهدید شود.
۱۳۹۵/۰۸/۲۶

نهادسازی در بخش مسکن

حاکمیت رویکرد مکانیکی پروژه‌محور طی دهه‌های گذشته و کمرنگ بودن اصلاحات ساختاری و نهادی نتوانسته است مشکلات این بخش را مرتفع کند.
۱۳۹۵/۰۸/۲۶

مهاجرت معکوس محقق شد

درحال حاضر روند مهاجرت از روستا به شهر در طی چهار دهه گذشته رو به کاهش بوده و مهاجرت از شهر به شهر رواج بیشتری یافته است.
۱۳۹۵/۰۸/۲۲

مشاوران املاک مجازی در راهند!

بحث استفاده از فضای مجازی برای خرید و فروش املاک مدت زمانی است که در کشور مطرح شده است.
۱۳۹۵/۰۸/۲۲

این پردیس به جهنم تبدیل می‌شود

«پردیس یعنی بهشت. این جاده پنج سال دیگر به جهنم تبدیل می‌شود. پردیس قرار بود نقش کرج را در شرق بازی کند اما روی گسل دماوند قرار گرفته و معلوم نیست چه سرنوشتی داشته باشد.»
۱۳۹۵/۰۸/۲۲

قانون نظام مهندسی ساختمان اصلاح می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس از تهیه طرح اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان خبرداد و گفت: این قانون در جهت تامین رضایت مهندسان و اعتماد مردم به نظام ساخت و ساز اصلاح می‌شود.
۱۳۹۵/۰۸/۲۲

واگذاری واحدهای باقی مانده مسکن ویژه تهرانسر تا پایان پاییز

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از واگذاری ۱۰۰ واحد باقی مانده مسکن ویژه تهرانسر تا پایان پاییز سالجاری خبر داد.
۱۳۹۵/۰۸/۲۲

گرانی مسکن تا پایان امسال منتفی است

در حالی که رئیس اتحادیه مشاروان املاک کاهش ۷۰ درصدی صدور پروانه های ساختمانی را نگران کننده دانست رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران گفت: قیمت مسکن تا پایان سال افزایش نمی‌یابد.
۱۳۹۵/۰۸/۲۲

تکمیل طرح متروی تهران- گرمسار 900 میلیارد ریال اعتیار نیاز دارد

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل و بهره برداری طرح متروی تهران- گرمسار به حمایت های همه جانبه دولت و 900 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
۱۳۹۵/۰۸/۱۷

وام ۴۰ میلیون تومانی مسکن مهر پردیس در انتظار تایید بانک مرکزی

مدیر عامل بانک مسکن با اشاره به اینکه افزایش سقف تسهیلات وام مسکن مهر به ۴۰ میلیون به پیشنهاد وزارت راه و آن هم فقط برای پروژه پردیس است
۱۳۹۵/۰۸/۱۷

حباب قیمت مسکن تجاری و لوکس هنوز تخلیه نشده است

برای واحدهای تجاری پیش‌بینی می‌کنم قیمت‌ ها نزولی باشد و برای مسکن گران قیمت هم در سال آینده افزایش قیمتی در حد تورم نیز متصور نخواهم بود.
۱۳۹۵/۰۸/۱۶

۸ ماهه ۱۰ هزار میلیارد تومان از بدهی وزارت نیرو پرداخت شد

با اقدام های انجام شده در طول ۷ - ۸ ماه گذشته از سال جاری توانستیم ۱۰۰ هزار میلیارد ریال از بدهی وزارت نیرو به صنعت برق را پرداخت کنیم.
۱۳۹۵/۰۸/۱۶

فرسودگی شبکه برق تهران نگران کننده شده است

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران با بیان این که فرسودگی شبکه برق تهران نگران کننده شده است گفت: برق تهران برای توسعه و بهینه‌سازی تا افق ۱۴۰۴ نیاز به ۱۰ هزار میلیارد تومان پول دارد.
۱۳۹۵/۰۸/۱۶

آیین‌نامه اجرایی تامین مالی بخش مسکن ابلاغ شد

آیین‌نامه اجرایی ماده (۱۴) قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن که مربوط به تامین منابع مالی این بخش است از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
۱۳۹۵/۰۸/۱۵

رونمایی از شهر 10 منظوره؛ پاریس چگونه موفق به «مرکززدایی» شد؟

* سرمشق شهرداری پاریس در تامین مسکن برای ابرشهرها* «دنیای اقتصاد» راهکار نجات شهرهای جدید از وضعیت «خوابگاهی» و «مُرده» را بررسی می‌کند
۱۳۹۵/۰۸/۱۵

مدیرعامل عمران پرند خبر داد

برآورد ۹۰۰ میلیارد تومانی هزینه دوخطه کردن قطار حومه‌ای پرند
۱۳۹۵/۰۸/۱۵

سهم 35 درصدی مصرف انرژی در ساختمان و مسکن - علی وکیلی

تهران- ایرنا- بخش ساختمان و مسکن با سهم ٣٥ درصدی از کلِ مصرف نهایی انرژی در کشور، بزرگترین بخش مصرف کننده انرژی محسوب می‌شود
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

اولتیماتوم ۱۵ روزه به متقاضیان بد حساب مسکن مهر پرند

در حالی بسیاری از متقاضیان مسکن مهر پرند که آورده خود را تکمیل کرده‌اند در بلاتکلیفی چند ساله به سر می‌برند، مدیرعامل عمران این شهر باز هم اولتیماتوم ۱۵ روزه به متقاضیان داده و مردم را تهدید کرد.
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

سود ۳۲ درصدی بانکی مانع سرمایه‌گذاری در ساخت و ساز می‌شود

در همه جای دنیا ۸۰ درصد سرمایه‌گذاری‌های بخش مسکن را بانک‌ها با سود ۴ درصدی تامین می‌کنند.
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

وزارتخانه ها برای تکمیل طرح های عمرانی از اسناد خزانه اسلامی استفاده کنند

دولت باهمکاری مجلس شورای اسلامی این فرصت را فراهم آورده تا از ابزارهای پیش بینی شده در قانون بودجه سال 95 در زمینه انتشار اسناد خزانه اسلامی برای اجرای برنامه ها و طرح های جاری و عمرانی استفاده شود.
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

وزیر راه: سهم ایران از صنعت بانکرینگ افزایش می یابد

آخونی: تردد سالیانه بیش از 50 هزار کشتی از تنگه هرمز بازار خیلی خوبی را برای ارائه سوخت و خدمات سوخت ایجاد می‌کند که ما باید از این ظرفیت برای افزایش سهم ایران از صنعت بانکرینگ استفاده کنیم.
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

آخوندی: بنادر کشور باید به صورت یکپارچه هوشمندسازی شوند

وزیر راه و شهرسازی:نیاز است به سمت ایجاد بنادر بطورکامل هوشمند گام برداریم و در این زمینه باید هدف گذاری و بنادر به صورت یکپارچه هوشمندسازی شوند.
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

استانداردهای ساختمان هوشمند به زودی تصویب می شود

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران: استانداردهای ساختمان هوشمند بر اساس تجارب بین المللی و و مطابق با استاندارهای اتحادیه جهانی مخابرات تدوین شده و در حال گذراندن رویه های قانونی برای تصویب و ابلاغ است.
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

2 فرصت‌سوزی در بازار انبوه‌سازی

دنیای اقتصاد: سازندگان آپارتمان‌های درجه یک پایتخت در غیاب «شبکه سازمانی عرضه مستقیم مسکن» به بازار فروش، امکان بهره‌برداری از فرصت به‌وجود آمده در بازار معاملات را از دست داده‌اند
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

تکاپوی جدید در بازار مسکن

دنیای اقتصاد: همزمان با قرار گرفتن بازار معاملات مسکن در فاز پیش رونق، تکاپوی جدیدی در بازار مسکن از جانب برخی واسطه‌های ملکی آغاز شده است.
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

350 هزار خودروی فرسوده از رده خارج می‌شود

رئیس ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت کشور وعده داد: تا پایان سال جاری ۳۵۰هزار خودروی سبک و سنگین فرسوده در کشور از رده فعالیت خارج و اسقاط می‌شود.
اکوآمپلی فایر 300 وات هوراند SH-240MAX
صنايع الكترونيك افشار(هوراند)
 
پشم تخته‌ای رزین‌دارPR3 وزن مخصوص 120Kg
پشم سرباره آهن (پسا)
 
Die east aluminum steps
نی بنا
 
دستگیره طرح چوب
تلرانس
 
سنگ گرانیت زهک نهبندان
بازار محارم
بيمه ايران نمايندگی محارم
فهرست اخبار
آرشيو اسفند ماه سال 1397آرشيو دی ماه سال 1397آرشيو مهر ماه سال 1397آرشيو خرداد ماه سال 1397آرشيو ارديبهشت ماه سال 1397آرشيو فروردين ماه سال 1397آرشيو اسفند ماه سال 1396آرشيو مرداد ماه سال 1396آرشيو خرداد ماه سال 1396آرشيو فروردين ماه سال 1396آرشيو دی ماه سال 1395آرشيو آذر ماه سال 1395آرشيو آبان ماه سال 1395آرشيو مرداد ماه سال 1395آرشيو تير ماه سال 1395آرشيو خرداد ماه سال 1395آرشيو ارديبهشت ماه سال 1395آرشيو بهمن ماه سال 1394آرشيو مهر ماه سال 1394آرشيو شهريور ماه سال 1394آرشيو مرداد ماه سال 1394آرشيو تير ماه سال 1394آرشيو خرداد ماه سال 1394آرشيو ارديبهشت ماه سال 1394آرشيو فروردين ماه سال 1394آرشيو اسفند ماه سال 1393آرشيو بهمن ماه سال 1393آرشيو دی ماه سال 1393آرشيو آذر ماه سال 1393آرشيو آبان ماه سال 1393آرشيو تير ماه سال 1393آرشيو ارديبهشت ماه سال 1393آرشيو فروردين ماه سال 1393آرشيو اسفند ماه سال 1392آرشيو بهمن ماه سال 1392آرشيو آبان ماه سال 1392آرشيو مهر ماه سال 1392آرشيو شهريور ماه سال 1392آرشيو مرداد ماه سال 1392آرشيو تير ماه سال 1392آرشيو خرداد ماه سال 1392
كليه حقوق اين سايت مربوط به بازار مصالح و مسكن محارم می‌باشد.  Copyright © 2023 B3m Co. All rights reserved.